בשנים האחרונות, יותר ויותר לקוחות פרטיים כמו גם בעלי עסקים, בוחרים להתקין בחצר או במרפסת פרגולה נאספת - פרגולקס. זהו פתרון הצללה מתקדם ומותכם במיוחד, המאפשר לשבת בחצר או במרפסת בכל ימות השנה ללא תלות בתנאי מזג האוויר.

פרגולה נאספת

פרגולות נאספות

פרגולות נאספות

פרגולות נאספות

מהי פרגולה מאספת?

פרגולה נאספת (פרגולקס) היא פרגולה העשויה משלדת אלומיניום שבמרכזה שלוש שכבות של PVC - חומר קשיח, חזק ואלסטי שנחשב לעמיד מאוד. בניגוד לפרגולות אחרות, פרגולה נאספת היא נפתחת, וניתן לשלוט ברמת הפתיחה שלה. כך, כאשר אתם מעוניינים בהצללה תוכלו לסגור את הפרגולה הנאספת לחלוטין, וכשתרצו להביט בשמיים תוכלו לפתוח אותה לרווחה.

פרגולה נאספת אטומה למים

הפרגולה הנאספת אטומה לחלוטין למים. היא כוללת מרזבי מים מובנים האוספים ומנקזים את טיפות הגשם מחוץ לפרגולה, כך שגם בימי חורף סוערים ניתן לשבת במרפסת ללא חשש מהירטבות.

 

בנוסף לכך, הפרגולה הנאספת חוסמת את השמש ברמה הגבוהה ביותר ומונעת קרינת UV/UVA חזקה. יתרון זה יאפשר לכם לשבת בחצר או במרפסת ללא חשש מנזקי השמש.

פתרון הצללה אסתטי

מעבר לפונקציונליות הרבה שלה, הפרגולה הנאספת היא גם אסתטית במיוחד. ניתן לשדרג את העיצוב שלה באמצעות התקנת תאורת LED בצבע ובעוצמה בהתאם לדרישותיכם. כמו כן, תוכלו להוסיף דימר לפרגולה, כך שניתן לעמעם את האור לפי הצורך וליהנות מאווירה נעימה ושלווה גם בשעות הלילה.

מה נדרש כדי להתקין פרגולה נאספת?

בשנת 2014 נכנסה לתקופה במדינת ישראל ״רפורמת הפרגולות״ שמטרתה להקל על קבלת היתר לבניית מתקנים ביתיים כמו פרגולות, גדרות, מזגנים ומצלמות. אם ברצונכם להתקין פרגולה נאספת, תשמחו לדעת כי הפרגולה הנאספת אינה נחשבת לבנייה קבועה ואין צורך בקבלת היתר מיוחד בהתקנתה. ניתן להתקין את הפרגולה הנאספת בבתים פרטיים, וכן בבתי עסק כמו בתי קפה, בתי מלון, מסעדות ואולמות אירועים.

 

בואכם להזמין פרגולה נאספת, מומלץ לבחור בחברה מקצועית המנוסה בהתקנת פרגולה נאספת. התקנת הפרגולה הנאספת צריכה להתבצע על ידי צוות מקצועי ומיומן. מומלץ לבחון היטב את ההמלצות וחוות הדעת של החברה ולבדוק מה כוללת האחריות שמספקת כל חברה.

פרגולה נאספת חשמלית

אנו מתמחים בייצור ושיווק פרגולות נאספות העשויות אלומיניום איכותי. הפרגולות הנאספות שלנו מיוצרות כאן בישראל ולהם תו תקן מחייב לאיכות ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתאימים את הפרגולה לפי דרישת הלקוח באופן המתאים לו.

מעוניינים לרכוש פרגולת אלומיניום נאספת אך לא יודעים איפה להתחיל? המומחים שלנו כאן לעזור לכם ולספק לכם שירות מלא. אנו מציעים לכם פגישת היכרות חינם אצלכם בבית ללא התחייבות.

פרגולה נאספת - פרגולקס. פתרון מושלם לאקלים הישראלי.

גלריית תמונות פרגולות נאספות

לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר, מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו כעת 072-397-0570