ישנו מגוון רחב של סוגי פרגולות, והפרגולה הנחשבת למתקדמת וליעילה ביותר היא פרגולה נפתחת. בניגוד לפרגולה הקבועה, ניתן לפתוח את הפרגולה הנפתחת בלחיצת כפתור ולהחליט עד כמה לפתוח אותה בהתאם לצורך.

פרגולות נפתחות

פרגולות נפתחות

פרגולות נאספות

פרגולות נפתחות

מהם היתרונות של פרגולה נפתחת?

אחת מההנאות הקטנות של החיים, היא לשבת במרפסת או בחצר הבית, לשתות משקה טעים, לקרוא ספר, לנשום אוויר צח וליהנות מהשקט והשלווה. אלא שבימי שמש חזקים או כאשר מזג האוויר גשום, הישיבה בחוץ עלולה להיות חוויה לא נעימה במיוחד. הפתרון לכך הוא להתקין בחצר הבית או במרפסת השמש פרגולה נפתחת.

מהי פרגולה נפתחת?

פרגולה היא מעין גג המגן עלינו מפני קרני השמש שעלולות לקפוח על ראשנו, וכן היא מגנה מפני הירטבות מהגשם בתקופת החורף. בנוסף לשמירה מפני תנאי מזג האוויר, הפרגולה מאפשרת להשתמש בה כסוכה במהלך חג הסוכות.

 

ישנו מגוון רחב של סוגי פרגולות, והפרגולה הנחשבת למתקדמת וליעילה ביותר היא פרגולה נפתחת. בניגוד לפרגולה הקבועה, ניתן לפתוח את הפרגולה הנפתחת בלחיצת כפתור ולהחליט עד כמה לפתוח אותה בהתאם לצורך.

פרגולה נפתחת - פתרון הצללה אסתטי

הפרגולה הנפתחת כוללת מסנני קרינה. בזכות ההרכב הייחודי שלה היא מפחיתה חום בעוצמה גבוהה יותר לעומת הפרגולה קבועה. כמו כן, היא אטומה לחלוטין למים, כך שניתן לשבת תחתיה גם בימי גשם סוערים. בניגוד לפרגולה הקבועה שעשויה מפלסטיק ורעש הגשם מצליח לחדור דרכה, הפרגולה הנפתחת אטומה לחלוטין לרעשים. יתרון נוסף של הפרגולה הנפתחת הוא שניתן לסגור אותה בצדדים באמצעות לחיצה על שלט, וכך להפוך את המרפסת או החצר לחלל סגור ופרטי.

כיצד יש לתחזק פרגולה נפתחת מאלומיניום?

פרגולה נפתחת העשויה מאלומיניום כמעט ואינה דורשת תחזוקה, כל עוד מקפידים על הזמנת פרגולה דרך חברת איכותית ומקצועית שמנוסה בהתקנת פרגולה נפתחת. בבואכם לרכוש פרגולה נפתחת, כדאי לבחון המלצות וחוות דעת על החברה. בדקו מהי שביעות הרצון של הלקוחות הקודמים שלה, ובקשו לדעת מהי האחריות שהחברה מספקת ומה האחריות כוללת.

פרגולה נאספת חשמלית

אנו מתמחים בייצור ושיווק פרגולות נפתחות העשויות אלומיניום איכותי. הפרגולות הנפתחות שלנו מיוצרות כאן בישראל ולהם תו תקן מחייב לאיכות ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתאימים את הפרגולה לפי דרישת הלקוח באופן המתאים לו.

מעוניינים לרכוש פרגולת אלומיניום נפתחת אך לא יודעים איפה להתחיל? המומחים שלנו כאן לעזור לכם ולספק לכם שירות מלא. אנו מציעים לכם פגישת היכרות חינם אצלכם בבית ללא התחייבות.

פרגולה נפתחת מאלומיניום. הפתרון האולטימטיבי לאקלים הישראלי.

גלריית תמונות פרגולות נפתחות

לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר, מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו כעת 072-397-0570